Dijital dönüşüm süreçlerinizi

A’dan Z’ye tasarlıyoruz.

Geliştiricilerin ve ekiplerinin dünyayı değiştiren yazılımlar geliştirmeye daha fazla zaman ayırabilmeleri için bulut bilişimini basitleştirme misyonundayız.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Biz, Yeni Nesil Dijital Dönüşüm ve Performans Ajansıyız…

Firmanızı sadece Dijital Dönüşüme entegre etmekle kalmıyoruz aynı zamanda pazarlama yeteneklerinizi ve stratejilerinizi de dönüştürüyoruz.

Yeni Nesil Pazarlama Disiplini ve Mantığıyla kurumunuza çağ atlatıyoruz…

Firmanızın Dijital Check-Up’ını hazırlıyor, dijital dönüşümün neresinde olduğunuzu görmenizi sağlıyoruz. Akabinde hep beraber kolları sıvayıp dijital dönüşüm hamlemizi başlatıyoruz. 

Danışmanlığını ve yönlendirmesini yaptığımız hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  1. Tasarım ve Kreatif Hizmetler
  2. Web Sitesi – Dijital Vitrininiz
  3. Sosyal Medya Yönetimi
  4. Sosyal Medya Reklam Kampanyaları
  5. Sosyal Medya Moderasyonu
  6. SEO
  7. Dijital Reklam Kampanyaları
   • Google Ads Yönetimi
   • Branding Kampanyalar
   • Performansa Dayalı Kampanyalar

 

Ambient Media

Yeni nesil pazarlamanın altın çocuğu Ambient Media Projeler… 

İyi bir fikri, iyi kurgulanmış bir etkinlikle buluşturarak hayata geçirin. Etkileşim yaratın, kampanyanızla alakalı ağızdan ağıza pazarlamayı (WoM) etkinleştirin ve bunu online dünyada ilgili hedef kitlenizle paylaşarak branding ve performansınızı optimize edin…

İcat Medya olarak bir sürü Ambient Media Projesine imza attık, atmaya da devam ediyoruz. 

Yeni nesil iletişim kampanyalarında son trend olan Ambient Media Projeleri işin ehli bir ajanstan çıktığında ortaya etkileşimi, WOM etkisi ve paylaşımı ve geri dönüşü yüksek kampanyalar çıkmaktadır. 

Bunun için öncelik, dahiyane bir fikir bulmaktan geçiyor. Bu fikri outdoor ve indoor aktivitelerle ilgili hedef kitleyle buluşturuyoruz. Hedef kitlenizin bu dahiyane fikirle buluşmalarını kaydediyoruz. 

Kayıtlar mobil ve desktop’a uygun şekilde kurgulanıp montajlandıktan sonra dijital platformlardan paylaşılıyor… Çalışmalar yeni nesil iletişim kampanyalarının hem etkileşim hem de geri dönüş oranlarında ciddi artış sağladığını gözler önüne seriyor. 

Gelin sizler için de size en uygun Ambient Media fikirlerinden bir tanesini bulup hep birlikte hayata geçirelim…

Media First Projeler İcat Medya’da…

İcat Medya olarak dijital dönüşüm sürecinde ihtiyacınız olan alt yapı,üst yapı, yazılım ve danışmanlık hizmetlerini de siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz…. Partnerlerimizle beraber yürüttüğümüz hizmetlerimizden yararlanabilmek için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz…

   1. Firmanıza Özel Uygulama ve Yazılımlar
   2. Komplike ve In-House Departmanlarla Real Time Konuşan Web Siteleri
   3. AR ve VR Projeler
   4. Yapay Zeka Tabanlı Perakende Çözümleri
   5. Face Recognition Teknolojisiyle Beraber Crowd Management Projeler

Marka Danışmanlığı ve Dijital Okur Yazarlık Eğitimi

İcat Medya’nın bünyesindeki akademisyen ve tecrübeli sektör profesyonelleriyle Markanıza İhtiyacınız Doğrultusunda Marka Danışmanlığı Hizmeti de sunmaktayız. Dijital Dönüşüm Danışmanlığımızın yanı sıra Dijital Okur-Yazarlık Eğitimini (DOYE) de ihtiyacı olan kurumlara üst düzey ve pazarlama departmanı olarak farklı 2 konseptle sunmaktayız.

Geleceğin yöneticilerine rehber olan aynı zamanda dijital dünyayı hiç anlayamayan yönetici ve patronların muhakkak almalarının gerektiği bir eğitim olarak konumlandırabiliriz DOYE eğitimini… 

İŞ ORTAKLARIMIZ

Partnerlerimiz